+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Turniej BRD

      Dnia 26 kwietnia w SP nr 2 w Brzesku odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD na szczeblu powiatowym. Wzięło   w nich udział 76 uczniów z 19 szkół podstawowych. Zadaniem drużyn składających się z 2 dziewczynek i 2 chłopców było rozwiązanie testu obejmującego zagadnienia dotyczące zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym oraz wykazanie się umiejętnościami jazdy na rowerze po specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Naszą szkołę reprezentowali Katarzyna Pasek i Jakub Bugajski z klasy V oraz Agnieszka Myrlak i Kamil Musiał z klasy VI.

Reprezentanci naszej szkoły po raz kolejny zwyciężyli w tym turnieju uzyskując I miejsce drużynowo oraz indywidualnie:             I miejsce Jakub Bugajski i III miejsce Kamil Musiał. Zwycięzcy otrzymali puchar, dyplom oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Brzesku, Urząd Miejski w Brzesku, Urząd Miejski w Czchowie, Urząd Gminy w Iwkowej, Urząd Gminy w Gnojniku oraz Urząd Gminy w Dębnie. Upominki otrzymał też każdy uczestnik turnieju, którego znakiem rozpoznawczym była plakietka specjalnie przygotowana na tę okazję przez Dyrektora Centrum Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku.

Zwycięzcom gratulujemy!                                                                                          A. Nowak

 

http://brzesko.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/policjanci-wylonili-zwyciezcow-turnieju-brd-na-szczeblu-powiatowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.