Tydzień z piłką halową

W dniach od 17. 10 2017 do 19.10 2017 odbywały się gminne eliminacje w  piłce nożnej halowej dziewcząt i chłopców. Gospodarzem tych rozgrywek była PSP  w Gnojniku. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z czterech zawodników + bramkarz. Spotkania  rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. Za wygrany mecz  drużyna otrzymywała 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt. Jako pierwsi rywalizowali uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców z klasy VII. Niestety, chociaż walczyli bardzo dzielnie, nie udało im się pokonać o dwa lata starszych kolegów z III klas gimnazjalnych.

Znacznie lepiej powiodło się uczennicom z klas IV- VI, które zajęły w turnieju miejsce II, ustępując jedynie drużynie z Lewniowej. Jako ostatni rywalizowali chłopcy z klas IV- VI.  Uczestnicy  podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Chłopcy wygrali wszystkie mecze uzyskując maksymalną ilość punktów tj. 12 i tym samym stali się niekwestionowanymi zwycięzcami turnieju. I miejsce daje im awans do rozgrywek powiatowych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom postawy oraz sukcesów.                                           M.Gawlik