+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Uczestnicy Małopolskich Talentów rozbili bank

Tegoroczna edycja Małopolskich Talentów z języka angielskiego prowadzona była    w Biesiadkach od października do kwietnia 2021 roku. W I etapie edukacyjnym uczestniczyło 10 uczniów z klasy VIa i VI b zaś w  II etapie udział wzięło 7 uczniów z klasy VII. Zajęcia organizowane były w soboty.

Na zakończenie tegorocznej edycji, Biuro Merytoryczne Projektu „Małopolskie Talenty”, zorganizowało Konkurs na projekt edukacyjny zrealizowany w CWUZ, a nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom wręczane miały być wartościowe nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Uczniowie obydwu grup, wraz z opiekunem, postanowili wziąć udział w tym wojewódzkim konkursie. Grupa młodsza przygotowała pracę projektową, pt.„ Jak zapobiegać porzuceniu zwierząt i pomóc schronisku?. Uczniowie grupy starszej postanowili pochylić się nad ważnym tematem związanym z ekologią i przygotowali projekt, pt. „Dlaczego i jak powinniśmy ograniczyć zużycie plastiku?”. Członkowie obydwu grup niezwykle rzetelnie podeszli do poruszonych tematów i przygotowali prace na bardzo wysokim poziomie. Zostało to dostrzeżone przez jury konkursu, które przyznało, zarówno grupie uczniów z etapu I jak     i II, zaszczytne I miejsca.

Warto jeszcze wspomnieć, że obiecane nagrody okazały się rzeczywiście wartościowe. Do szkoły w Biesiadkach zostało przekazanych 17 tabletów i 17 dysków przenośnych (nagrody o wartości ok. 17 tys. zł). Następnie, podczas uroczystego wręczenia nagród  i dyplomów, każdy uczestnik otrzymał zarówno tablet jak i dysk przenośny.

Gratulujemy osiągniętego sukcesu.

Opiekun grup: Anna Korczyńska

Bursa escort
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]