+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

„W karnawale same bale…”

        W środę 15 lutego odbył się w naszym przedszkolu  Bal Karnawałowy. Sala wyglądała bajecznie  i kolorowo. Dzieci przebrane były  w piękne karnawałowe stroje.  W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  Elzy z Krainy Lodu, piratów, policjanta, Spider-Mana, Batmana, Czerwonego Kapturka  i wielu innych bohaterów bajek. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje o czym świadczą pamiątkowe zdjęcia. Nową atrakcją balu było konfetti, które wyleciało z magicznej tuby, wywołując wielki uśmiech naszych milusińskich. Wszyscy wspaniale bawili się przy rytmach wesołej muzyki. W przerwie zabaw rodzice przygotowali słodki poczęstunek.  Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Kolejny bal już za rok!

Paulina Strzesak

{galeria}bal_prz{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu