+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Warsztaty ekologiczne

     Przedszkolaki dzięki Stowarzyszeniu Regiony Nowych Szans Vesna miały możliwość uczestnictwa w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez panią Dorotę Burkat oraz panią Klaudynę Jachna-Szmigielską. Przedszkolaki w tym celu nagromadziły dzięki pomocy rodziców mnóstwo surowców wtórnych. Dzieci podczas zajęć poznały sposób w jaki można oczyszczać wodę wykonując własnoręcznie filtr do wody, poznały także znaczenie wody dla życia wszystkich ludzi i zwierząt.

     W dalszej części warsztatów poznały takie pojęcia jak: recykling, segregacja śmieci oraz surowce wtórne. Z przyniesionych materiałów wspólnie z przybyłymi gośćmi przedszkolaki wykonały gitary oraz „stworki – potworki”, które z radością zabrały do domu. Na zakończenie warsztatów przedszkolaki otrzymały dyplom „Super Ekologa”. Dziękujemy za miło spędzony dzień!

{galeria}warsztatyekol{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]