Wielkanoc w poezji

W naszym przedszkolu 29 marca odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego ph. „Wielkanoc w poezji”, który odbędzie się 11 kwietnia w Publicznym Przedszkolu w Uszwi. Chętne przedszkolaki z wszystkich trzech grup w obecności Jury prezentowały wybrany przez siebie wierszyk, niejednokrotnie uatrakcyjniając swój występ rekwizytami lub pięknym strojem. Jury po naradach wybrało troje dzieci, które będą reprezentowały nasze przedszkole, są to:

1. Szymon Zych
  2. Magdalena Sułek
  3. Adrian Rzepa

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki za ich wysiłek włożony w naukę wiersza, a naszym reprezentantom życzymy powodzenia podczas występu w Publicznym Przedszkolu w Uszwi.

R. Klecka

{galeria}prz_rec{/galeria}