WIELKANOCNA AKCJA CHARYTATYWNA – PALMA DLA MARCINA

Serdecznie dziękuję przedstawicielkom Rady Sołeckiej w Żerkowie i nauczycielom szkoły za ogromne zaangażowanie w akcji charytatywnej na rehabilitację Pana Marcina Sumary. Wykonano ponad 120 pięknych palm wielkanocnych. Dziękuję również dzieciom i rodzicom za przekazane elementy dekoracyjne do palm wykonane w domu. Mam nadzieję, że udział w tym przedsięwzięciu przyczyni się nie tylko do zdobycia nowych umiejętności, ale był również ciekawym i ważnym doświadczeniem.Cieszę się, że wspólnie pielęgnujemy tradycje i zwyczaje wielkanocne, a tym samym niesiemy radość i nadzieję drugiemu człowiekowi. Dziś takich działań potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek. Życzę wszystkim energii, gotowości do realizacji nowych pomysłów i radości. Rodzinie przekazaliśmy 3142 zł.

Bożena Dorota Pałka