+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wielkanocny dar serca dla Antosia

Wzorem lat ubiegłych nasza społeczność szkolna zorganizowała akcję charytatywną na rzecz mieszkającego w Biesiadkach Antosia. Na ten cel nauczyciele wykonali palmy wielkanocne, które rozprowadzane były w szkole oraz  w naszej miejscowości. Przy tej okazji zbierano dobrowolne datki na rzecz chorego chłopczyka.

Materiały do wykonania tychże palm zgromadzone zostały dzięki pomocy dzieci, rodziców i pracowników szkoły. Wyrażamy serdeczne podziękowanie za przynoszone do szkoły piękne, ręcznie wykonane kwiaty, za wstążki, trawy i wszelkiego rodzaju roślinność ozdobną, a w szczególności za bukszpan, będący w tym roku drogocennym materiałem. Dziękujemy również rodzicom, który zaangażowali się w pomoc w rozprowadzaniu naszego rękodzieła.

Jesteśmy też bardzo wdzięczni tym wszystkim, którzy pokazali swoją wrażliwość i otworzyli serce dla potrzebującego pomocy dziecka. Zebrane środki w wysokości 2495zł wraz ze świątecznymi życzeniami zostały przekazane dla Antosia, aby wspomóc jego rodziców w pokryciu kosztów leczenia.

samsun mutlu son
Comments are closed.