Wielki sukces

24 maja 2016r. w Zespole Szkół w Lubczy odbył się finał III Międzypowiatowego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem: „Krajobrazy przekształcone przez człowieka”. Przeznaczony był on dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, w finale uczestniczyło 51 uczniów z 26 szkół powiatów: tarnowskiego, bocheńskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w tym konkursie: Kacper Strzesak – I miejsce, Radosław Hebda – II miejsce.

Organizatorem Konkursu był Zespół Szkół w Lubczy we współpracy z Samorządowym Centrum Edukacji w Tarnowie. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: burmistrz gminy Ryglice, dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

{galeria}lubcza{/galeria}