Wigilia przedszkolna

w błękitnej dalekości
będziemy z sobą dzielili
opłatek, symbol miłości.

Tradycją stało się już w naszym przedszkolu, że co roku obie grupy przedszkolne spotykają się na wspólnej wigilii. Na tą okazję dzieci wspólnie z wychowawczyniami przygotowały montaż  słowno – muzyczny pt: „Kolęda na niebie, kolęda na ziemi”. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki. Następnie przedszkolaki, wychowawcy i rodzice złożyli sobie życzenia dzieląc się opłatkiem. To niezwykle wzruszający moment, który zapada przedszkolakom w pamięci na długie lata. I wreszcie czas wspólnego posiłku przygotowanego przez rodziców, u niejednego dziecka pojawiła się „dokładka”. Na stole nakrytym białym obrusem nie zabrakło także słodkości. Dziękujemy rodzicom za współpracę.