Wigilia szkolna

22 grudnia 2015r. w naszej szkole odbyło się tradycyjnie spotkanie wigilijne. W wyjątkowej  świątecznej atmosferze zasiedliśmy na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, aby obejrzeć jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów.  Po występie  głos zabrała Pani  Dyrektor, która w imieniu własnym złożyła wszystkim serdeczne świąteczno-noworoczne życzenia. Przyjęliśmy również życzenia od Samorządu Uczniowskiego  i Rady Rodziców. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach wspólnie śpiewaliśmy kolędy.

W tym dniu przy wigilijnym stole zasiedli uczniowie nauczyciele oraz przedstawiciele  Rady Rodziców. Każdy mógł skosztować wigilijnych potraw przygotowanych przez rodziców.

{galeria}wigilia15{/galeria}