Wizyta Jarosława Jakimowicza

Wizyta Pana Jarosława Jakimowicza – aktora  filmowego, była ważnym wydarzeniem dla dzieci i młodzieży naszej szkoły. Spotkanie uczniów z aktorem odbyło się we czwartek 1 grudnia 2016r. Uczniowie zasypali artystę pytaniami o dzieciństwie, nauce, talencie aktorskim, a także ulubionych rolach  filmowych.  Aktor udzielał zebranym wyczerpujących odpowiedzi. Gość opowiadał nie tylko o blaskach i cieniach zawodu aktora, o warsztacie swojej pracy, ale także wspominał czasy szkolne i swoje debiutanckie role. Wspominał autorytety z czasów szkolnych. Przekonywał dzieci, że warto mieć marzenia, że dla upartego i pracowitego człowieka, nawet nierealne plany mogą się spełnić. ,,Byłem taki jak wy –  przyszły aktor być może jest właśnie wśród was”- mówił. Na zakończenie spotkania nasz sympatyczny Gość chętnie rozdawał autografy i pozował do pamiątkowych zdjęć. Czas upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze.

{galeria}jakimowicz{/galeria}