+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wizyta przedszkolaków w Bibliotece Publicznej

„Biblioteka, to miejsce dla człowieka. 
Mnóstwo pięknych książek tu na Ciebie czeka.
Wypożyczasz książki, chodzisz do czytelni, 
bo te wszystkie tomy, to przyjaciele Twoi wierni”

           12 maja dzieci z Publicznego Przedszkola  na zaproszenie Pani Bibliotekarki Anny Kleckiej w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek, wybrały się do Publicznej Biblioteki  w Biesiadkach.  Przedszkolaki  zapoznały się ze zbiorami biblioteki, ze szczególnym uwzględnieniem książek dla dzieci.  Dowiedziały się jak należy dbać o książki oraz rozwiązywały zagadki z magicznego koszyczka. Z uwagą wysłuchały bajki czytanej przez Panią Bibliotekarkę i kolorowały obrazki postaci z różnych bajek.  Na pamiątkę  dzieci otrzymały kolorowe zakładki do książek.                            

           Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę oraz za rozbudzanie zainteresowań czytelniczych naszych milusińskich.

 

{galeria}przedszkolakiwbibliotece{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.