+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wizyta w Banku PKO i regionalnym Centrum Bibliotecznym w Brzesku

      Dnia 31 marca 2015 r., uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami odwiedzili bank PKO BP SA w Brzesku oraz obejrzeli spektakl w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym pt. ,,Jak Rumcajs Cypiska uratował”. Uczniowie poznali funkcjonowanie banku czyli mieli okazje poczuć się jak prawdziwy klient banku. Byli obsługiwani przy prawdziwym stanowisku kasowo – transakcyjnym, gdzie mogli sprawdzić stan swoich środków zgromadzonych na koncie. Poznali również inne stanowiska przy których można wziąć kredyt czy doradzić się w sprawie swoich oszczędności. Gościliśmy również w gabinecie dyrektora, od którego każdy uczeń otrzymał upominek w postaci gazetki i długopisu. Miła Pani kierownik Barbara Robak uczyła dzieci obsługi bankomatu i wpłatomatu. Po zwiedzaniu banku śledziliśmy na scenie losy małego Cypiska uprowadzonego przez Pajęczycę i jego dzielnych rodziców Rumcajsa i Hanki, którzy go uratowali. Pełni wrażeń wróciliśmy na lekcje do szkoły.

{galeria}bank{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu