Wizyta w Bibliotece

Uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą odwiedzili Publiczną Bibliotekę w Biesiadkach. Okazją do spotkania był realizowany podczas zajęć edukacyjnych temat: Książka, którą warto przeczytać. Autor, którego warto znać. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte przez p. Ewelinę Bednarowską. Pani bibliotekarka przygotowała dla nas wiele ciekawych ćwiczeń, gier i zagadek. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych książkach. Powstała nawet lista przebojów czytelniczych, gdzie królowały dwie pozycje: „Magiczne drzewo” oraz „Mikołajek”.  Realizacja lekcji w terenie  pokazała, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale także świetnie się bawić.

Mam nadzieję, że uczniowie klasy IV chętnie będą przychodzili do biblioteki, by odnaleźć  w książkach ciekawe historie.

Anna Korczyńska

{galeria}biblioteka_17{/galeria}