+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wizyta w Bibliotece

    Uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą odwiedzili Publiczną Bibliotekę w Biesiadkach. Okazją do spotkania był realizowany podczas zajęć edukacyjnych temat: Książka, którą warto przeczytać. Autor, którego warto znać. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte przez p. Ewelinę Bednarowską. Pani bibliotekarka przygotowała dla nas wiele ciekawych ćwiczeń, gier i zagadek. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych książkach. Powstała nawet lista przebojów czytelniczych, gdzie królowały dwie pozycje: „Magiczne drzewo” oraz „Mikołajek”.  Realizacja lekcji w terenie  pokazała, że w bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale także świetnie się bawić.

     Mam nadzieję, że uczniowie klasy IV chętnie będą przychodzili do biblioteki, by odnaleźć  w książkach ciekawe historie.

                                                                                                                       Anna Korczyńska

{galeria}biblioteka_17{/galeria}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]