+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wycieczka autokarowa ph. ,,Ziemia, powietrze, woda”

      7 maja 2018r. przedszkolaki udały się na całodniową wycieczkę, a że chętnych było wielu, również rodziców, pojechaliśmy dwoma autobusami, którymi jechali również przewodnicy – piloci wycieczki.  W Łososinie Dolnej w Aeroklubie uczestnicy wycieczki mieli możliwość obejrzenia samolotów i szybowców, a nawet spróbowania jak to jest być pilotem ( oczywiście na razie na ziemi). Dużą atrakcją było karmienie sarenek suchym chlebem. Kolejna atrakcją wycieczki był rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim – z Gródka do Rożnowa. Była woda, było powietrze, a teraz przyszedł czas na ziemię – czyli spacer na Górę Miejską w Limanowej pod Krzyż Milenijny, skąd można było podziwiać przepiękne widoki. Na zakończenie wycieczki, przewodnicy zabrali nas na tradycyjne lody do Limanowej, gdzie każdy mógł wybrać dwa swoje ulubione smaki. Pogoda była cudowna, a uczestnicy wycieczki może troszeczkę zmęczeni, ale radośni i zadowoleni.

                                                                                                                                        B.Witek

{galeria}wycieczkaprz{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.