+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wycieczka do Kopalni Soli w Bochni

     9 grudnia 2016r. przedszkolaki w towarzystwie swoich rodziców i wychowawczyń udały się autokarem   do Kopalni Soli w Bochni na spotkanie ze Św. Mikołajem. 250 metrów pod ziemią dzieci bawiły się na parkiecie podziemnej dyskoteki zachęcani do wspólnego tańca przez pana wodzireja. Potem, krótki odpoczynek podczas którego obejrzały przedstawienie teatralne uczące tolerancji. Następnie brały udział w mini warsztatach plastycznych, gdzie przy pomocy rodziców tworzyły łańcuch na choinkę Po zabawach manualnych przyszedł na spotkanie ze Św. Mikołajem, który w towarzystwie Aniołka i Diabełka Rudolfa rozdawał dzieciom słodkie prezenty. Czas szybko minął i przyszła pora wyjazdu na powierzchnię. Ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci, a listy od Św. Mikołaja, które otrzymały przedszkolaki, będą długo im o tym spotkaniu przypominać                                                                                                                                                                                                                                               Bernadeta Witek

{galeria}przed_bochnia{/galeria}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]