+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wycieczka klas I – III do Inwałdu

    Dnia 4 czerwca 2014 r. uczniówie  klas I – III wyjechali na wycieczkę do Inwałddu. Jest to mała miejscowość w województwie małopolskim, blisko Andrychowa i Wadowic. Znajduje się tam Park  Miniatur ,,Świat Marzeń’’,  w którym  nasi uczniowie mogli  poznać  i podziwiać najważniejsze zabytki z całego świata, m.in. Koloseum, Krzywą Wieżę z Pizy, Bazylikę św. Piotra, Statuę Wolności, Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Operę w Sydney, Big Bena czy Biały Dom. Dzieci mogły się również zrelaksować w lunaparku, który gwarantuje doskonałą zabawę. Spędzili  niezapomniane chwile korzystając z niezwykłych atrakcji  min. Super Ślizgu, Karuzeli Dumbo i Kina 5D. Obejrzeli również wspaniałą wystawę Tutenchamona  oraz przeżyli ,,chwile grozy’’ w Egipskim Horror Show. 

Przekraczając podwoje Średniowiecznej Warowni  mogli przenieść się w XV . W drewnianych chatach, można  było  spotkać garncarza wypalającego garnki, niewiasty tkające materiały na krośnie, kowala wykuwającego miecz oraz powroźnika wyrabiającego sznur na maszynie powroźniczej. Osady strzeże duży smok ziejący ogniem, tryskający wodą i buchający parą. Wygląda groźnie, ale tak naprawdę to bardzo przyjazny i zabawny smok, który śpiewa piosenkę jak to zajada nie rycerzy a brukselkę. 

Zdjecia z wycieczki zamieszczone są w galerii. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]