+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wyjazd do kina

       19 listopada 2015r. uczniowie kl. I- III brali udział w wycieczce do kina Planeta w Brzesku, gdzie obejrzeli film pt. ,,Sawa mały wielki bohater”.Sawa to 10-letni chłopiec, który aby obronić swoją rodzinną wioskę musiał stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białą wilczycę Angi, przezabawnego stworka o imieniu Pafik oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyruszył w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogli dotrzeć chłopcu do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiadał moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszczał, że każdy z jego towarzyszy miał swój powód, aby spotkać się z Magiem  Film trzymał widzów w napięciu. Wszystko jednak dobrze się skończyło. Dobro pokonało zło.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.