Wyjazd na spektakl “Szewczyk Dratewka”

Dnia 23.01.2015 r. przedszkolaki uczestniczyli w wycieczce do Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu teatralnego pt. „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu aktorów  z Narodowego Teatru Edukacji  im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Przedstawienie wzbudziło wśród dzieci ogromne zainteresowanie. Na twarzach królował uśmiech, radość i ciekawość. Przedszkolaki  czynnie uczestniczyły  w przedstawieniu.  Z wielkim zapałem podpowiadały Szewczykowi, jak pokonać smoka, Bąbę Jagę, którą drogą pójść, by dotrzeć do ukochanej księżniczki. Po niezwykłych przygodach dzielny Dratewka zdobywa swoją wybrankę, i jak to w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie.  To był bardzo miły dzień. Na pewno powtórzymy go jeszcze nie raz.

{galeria}spektakl{/galeria}