+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Wyjazd na spektakl “Szewczyk Dratewka”

   Dnia 23.01.2015 r. przedszkolaki uczestniczyli w wycieczce do Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu teatralnego pt. „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu aktorów  z Narodowego Teatru Edukacji  im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

   Przedstawienie wzbudziło wśród dzieci ogromne zainteresowanie. Na twarzach królował uśmiech, radość i ciekawość. Przedszkolaki  czynnie uczestniczyły  w przedstawieniu.  Z wielkim zapałem podpowiadały Szewczykowi, jak pokonać smoka, Bąbę Jagę, którą drogą pójść, by dotrzeć do ukochanej księżniczki. Po niezwykłych przygodach dzielny Dratewka zdobywa swoją wybrankę, i jak to w bajkach bywa, wszystko kończy się szczęśliwie.  To był bardzo miły dzień. Na pewno powtórzymy go jeszcze nie raz.

 {galeria}spektakl{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]