+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Kolejny sukces naszych uczniów

       Dnia 6 maja 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku odbyły się eliminacje powiatowe XXXVIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Brało w nich udział 15 szkół podstawowych i 11 gimnazjów. W tegorocznych eliminacjach w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła po raz kolejny nasza drużyna. Reprezentowali nas uczniowie klas VI i V w składzie: Paweł Gagatek, Julia Gnyla, Patrycja Bugajska i Karol Cichoński, wraz z opiekunem Anną Nowak. Uczniowie pisali testy ze znajomości przepisów ruchu drogowego i zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wykazywali się umiejętnościami sprawnego i precyzyjnego poruszania się po torze przeszkód. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej również byliśmy w czołówce: I miejsce zajęła Patrycja Bugajska, III – Karol Cichoński (obydwoje z klasy V). Uczestnicy turnieju z rąk Naczelnika Wydziału Edukacji p. Józefa Cierniaka, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 p. Urszuli Białka, Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. p. Zbigniewa Barusia odebrali zwycięski puchar, dyplom i liczne nagrody ufundowane przez organizatorów
i samorządy lokalne. Były to torby sportowe, radiomagnetofon, mp4, bidony, pendrive’y. Gratulujemy!

{galeria}brd2015{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.