+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Zabawa andrzejkowa

Andrzeju, Andrzeju dziewcząt dobrodzieju

wolę swoją okaż, najmilszego pokaż…!

   Dnia 24.11.2016 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. W tym roku wszyscy uczniowie mieli błyszczeć na parkiecie i błyszczeli, a to za sprawą ubrań z cekinami i ogromnej ilości brokatu.  Zabawę dyskotekową poprzedziły wróżby, które uczniowie przygotowali w klasach. Każdy chciał wywróżyć sobie coś wyjątkowego, choć na ogół nikt  nie  traktuje  ich  poważnie,  bo jest  to  tylko  zabawa. Wiele śmiechu i radości dostarczyły uczniom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a co do przyszłości, to powinniśmy kształtować ją sami. Dyskotekę prowadzili uczniowie z klas V-VI. Już nie możemy doczekać się zabawy karnawałowej. Dziękujemy również rodzicom za przygotowany poczęstunek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Opiekun SU

{galeria}andrzejki16{/galeria}    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]