+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dnia 13 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. Sala gimnastyczna udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami i plakatami zachęcała do szampańskiej zabawy -najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII.  Najmłodsi uczniowie bawili się  razem z animatorem i wodzirejem. Mieli przygotowane następujące atrakcje: zabawy z dużą chustą Clanzy, zabawy z gumizelą, konkursy dla klas, par, indywidualne, zabawy z zaczarowanym workiem, balonami i innymi rekwizytami, zabawy z Bum Bum Rurkami i innymi prostymi instrumentami, konkurs na najładniejszy strój, upominki dla wygranych, balony dla wszystkich uczestników. Starsi uczniowie już bez animatorów sami wymyślali różne gry i zabawy przy muzyce. Po wspaniałej zabawie rodzice przygotowali dla wszystkich  tosty i słodki poczęstunek. Uczniowie bawili się znakomicie.

K.A.Bukowiec

karabük mutlu son
Comments are closed.