+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Zakończenie roku szkolnego 2017/18

      Zakończenie roku szkolnego  to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. Jak co roku, dzień ten rozpoczęliśmy mszą świętą w naszym kościele. Następnie wszyscy zebraliśmy  się w hali sportowej, gdzie pani dyrektor wręczyła  nagrody i wyróżnienia uczniom,  którzy dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęli wysokie wyniki w nauce Nagrodzeni zostali także uczniowie biorący uidział konkursach, zaangażowani w różnego rodzaju akcje harytatywne czy działalność w organizacjach szkolnych.

                                                                                                                                                                           B.Hawryłko

Comments are closed.