Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Zakończenie roku szkolnego  to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. Jak co roku, dzień ten rozpoczęliśmy mszą świętą w naszym kościele. Następnie wszyscy zebraliśmy  się w hali sportowej, gdzie pani dyrektor wręczyła  nagrody i wyróżnienia uczniom,  którzy dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnęli wysokie wyniki w nauce Nagrodzeni zostali także uczniowie biorący uidział konkursach, zaangażowani w różnego rodzaju akcje harytatywne czy działalność w organizacjach szkolnych.

B.Hawryłko