+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w przedszkolu

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęły przedszkolaki z grupy „Kwiatuszki” i „Jabłuszka” przedstawiając wierszyki i piosenki wprowadzające nas w wakacyjną, letnią atmosferę. Następnie dzieci 6 – letnie zaprezentowały część artystyczną podczas, której pożegnały przedszkole i podziękowały swojej wychowawczyni oraz pani Dyrektor za całoroczną wspólną pracę i zabawę.

Podczas uroczystości pani Dyrektor podsumowała dziesięciomiesięczną pracę przedszkola wymieniając realizowane konkursy, programy ogólnopolskie, imprezy i uroczystości. Podziękowała Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączali się w działania naszego przedszkola za wspólną pracę, życzliwość, zaangażowanie i wszelką okazaną pomoc podczas całego roku szkolnego.

Na koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów przez panią Dyrektor, wychowawców oraz ks. katechetę. Każdy przedszkolak otrzymał piękną książeczkę do Rady Rodziców.

Sześciolatkom życzymy samych sukcesów w szkole, natomiast wszystkim dzieciom i ich rodzicom spokojnych i udanych wakacji!!! Do zobaczenia we wrześniu!!!

                                                                                                                                                                              R. Klecka

Sakarya escort

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]