+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

“Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”

       22 czerwca 2017r. odbyła się w uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz   pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli również rodzice. Na początku wystąpiły dzieci z grup młodszych. Śpiewając piosenki i recytując wiersze pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Następnie  wystąpiły starszaki, które  wierszem i piosenką pożegnały młodszych kolegów  i koleżanki oraz swoją panią. Po występach wszystkie dzieci otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy. 

      Sześciolatki opuściły  nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. 
                                                                                                                             B. Witek

{galeria}zakonroku{/galeria}

                                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.