+14 68 60 161

szkolabiesiadki@wp.pl

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficzno – graficznym

Świetlica szkolna zaprasza do udziału w konkursie fotograficzno – graficznym pn. „Wnuczka, wnuczek edukuje — babcia, dziadek się stosuje!” ogłoszonym przez Małopolską Policję. Uczniowie przygotowują zdjęcie, grafikę, komiks , mem itp. , które przeznaczone są dla seniorów o tematyce dotyczącej zagrożeń oszustwami, z jakimi osoby starsze mogą się spotkać na co dzień. Prace prosimy dostarczyć do 15 listopada br. do p. B. Hebdy lub B. Hawryłko

Szczegóły konkursu oraz regulamin w poniższym linku.

https://kuratorium.krakow.pl/wnuczka-wnuczek-edukuje-babcia-dziadek-sie-stosuje-oglaszamy-konkurs-dla-uczniow-szkol-podstawowych-i-ponadpodstawowych-wojewodztwa-malopolskiego/

Comments are closed.