New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Zawody sportowe

Za nami pierwsze zawody sportowe. Były to Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu gminy, powiatu i województwa. W etapie gminnym, rozegranym już tradycyjnie na stadionie w Lewniowej 25 września, naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów z klas IV – VI. Zawody przeprowadzone zostały w sześciu kategoriach, wśród  dziewcząt i chłopców klas IV, dziewcząt i chłopców klas  V  oraz  dziewcząt
i chłopców klas VI.

Naszym zawodnikom udało się wywalczyć medale w kategoriach:

Dziewczęta klasa IV – Anna Sacha zajęła I miejsce.

Chłopcy klasa  V – Wiktor Gnyla zajął I miejsce.

Dziewczęta klasy VI – Julia Gnyla zajęła II miejsce

Chłopcy klasa VI – Grzegorz Gruszkowski zajął II miejsce.

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się ponadto Eliasz Kornaś, Dawid Musiał, Karol Cichoński.

Na szczeblu powiatowym III miejsce zajął Wiktor Gnyla. Na miejscu czwartym w swoich kategoriach znaleźli się: Anna Sacha, Julia Gnyla
i Grzegorz Gruszkowski.
Ta czwórka zawodników brała udział w finale indywidualnych biegów przełajowych dziewcząt i chłopców na szczeblu wojewódzkim w dniu
8 października 2014 r. w Nowym Targu. Najlepiej spisała się Wiktor Gnyla, który zajął 33 miejsce wśród chłopców klas V.