+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Żywa lekcja przyrody – stawonogi

       Dnia  17 pażdziernika  2017r. odbyła się w naszej szkole żywa lekcja przyrody. Tym razem tematem lekcji były stawonogi. Pan prowadzący  w bardzo ciekawy sposób mówił o skorpionach pająkach, rakach, itp. Opowiadał o budowie ich ciała, warunkach w jakich żyją, jak się rozmnażają, w jaki sposób zdobywają pokarm. Najwięcej emocji budziły pająki – ich wielkość oraz fakt, że są jadowite. Podobały się również skorpiony, które budziły grozę swym rozmiarem. Wszystkie okazy były przepiękne, ale swoim wyglądem nie zawsze zachęcały do brania na rękę. Samo zobaczenie żywych zwierząt było nie lada wyzwaniem. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały. Umożliwiły one uczniom poznanie wielu ciekawych i niesamowitych gatunków zwierząt.

{galeria}stawonogi{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.