Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

146860161

zsp@biesiadki.sp.net.pl

07:00 - 15:00

Poniedziałek- Piątek

Akcja “Magnes na lodówkę” 

Uczniowie kl. VIII uczestniczyli w Akcji ph. Magnes na lodówkę”.  Na zajęciach z informatyki, zaprojektowali projekt graficzny i wykonali magnesy na lodówkę promujące miejscowości Biesiadki i Żerków. SKO zakupiło specjalne plastikowe “etui – oprawki”, które zostały wykorzystane do stworzenia projektu. Uczniowie byli bardzo pracowici, wykonali ok 300 magnesów. Wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością. Uwidocznione tam są piękne krajobrazy, tereny naszej okolicy, budynki, zachody słońca.  Część magnesów została rozprowadzona wśród społeczności szkolnej i lokalnej. Za zebrane fundusze  zakupiono duży głośnik przenośny, który wykorzystywany jest na różnego rodzaju imprezach szkolnych czy dyskotekach. Koszt głośnika to 1400 zł. Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za wsparcie naszej inicjatywy. Zapraszamy do dalszego wsparcia naszej akcji z przeznaczeniem na cele uczniów.

B.Hawryłko

Zapraszamy do oglądania filmu oraz zdjęć

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu