Dzień Dziecka w Krainie Vesny

To był bardzo radosny dzień dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie w Krainie Vesny pod hasłem “Kopalnia Fantazji Dzieciaków”. Oj, działo się! Zabawy, radości, uśmiechu nie było końca. Dzieci wspólnie z wspaniałymi animatorami i artystami tworzyli ogród skrzata, malowali kamienie, budowali wioskę szczęśliwych dzieci. Budowali także pajęcze sieci wśród drzew, bo wszystkie działania to land-arty, czyli tworzenie w symbiozie z naturą i w jej przestrzeni. Nie zabrakło także tańców, śpiewów oraz ogniska. Na koniec dzieci wzięły udział w wielkim koncercie “Stworów Głodomorów”.

Dziękujemy wszystkim wspaniałym osobom z Krainy Vesny za ten wspaniały dzień, Panu Wójtowi za życzenia i słodkie niespodzianki.

P. Strzesak

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia – https://fb.watch/dooKAkPtYm/