Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca dzieci z naszego przedszkola miały swoje święto podczas którego wspólnie z paniami animatorkami uczestniczyły w ciekawych zabawach. Na początku na świeżym powietrzu bawiły się z chustą animacyjną i oglądały pokaz puszczania baniek mydlanych. Następnie na hali gimnastycznej zostały zorganizowały dzieciom zabawy z kolorowymi chustami, tunelem oraz wesołe harce na dmuchanym zamku. Przedszkolaki miały także możliwość wzięcia udziału w malowaniu twarzy bądź rączki, dostały zwierzątko lub kwiatka zrobionego z baloników przez panią Ewelinkę.Dla naszych przedszkolaków rodzice przygotowali poczęstunek oraz bardzo wiele niespodzianek. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i współpracę.

R. Klecka

{galeria}dziendz18{/galeria}