Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

146860161

zsp@biesiadki.sp.net.pl

07:00 - 15:00

Poniedziałek- Piątek

NAGRODA DLA NASZEJ SZKOŁY W KONKURSIE SKO

W corocznym konkursie Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego, nasza placówka znalazła się w gronie najaktywniejszych szkół uczestniczących w programie SKO i otrzymała nagrodę III stopnia w wysokości 1000 zł na cele szkoły.

Szkolne Kasy Oszczędzania istnieją w Polsce od lat 20-tych XXw. Jest to szkolny system oszczędzania, w ramach którego uczniowie gromadzą pieniądze na specjalnych rachunkach bankowych. Uczniowie naszej szkoły przygodę z oszczędzaniem rozpoczęli ok 20 lat temu. PKO Bank Polski od wielu lat nagradza najaktywniejsze szkoły uczestniczące w programie SKO.  Nagroda została przyznana za za kronikę przygotowaną w postaci prezentacji multimedialnej, która przedstawiała całoroczną pracę szkoły w ramach programu SKO. Przyznano również Brązowe Odznaki dla opiekunów SKO: p. Kindze Anioł Bukowiec i p. Bogusławie Hawryłko  Gratulujemy!

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]

Ułatwienia dostępu