+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Spotkania z ciekawymi osobami

Początek maja obfitował w spotkania z ciekawymi ludźmi. Dzięki gościnności Publicznej Biblioteki w Biesiadkach nasze starszaki z oddziału przedszkolnego mogły spotkać się ze znanym grafikiem, ilustratorem i autorem wielu komiksów Łukaszem Zabdyrem. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca grafika i ilustratora. Później pan Łukasz zapoznał dzieci z tajnikami powstawania wspaniałych ilustracji na bazie literek i liczb. Po spotkaniu pan Łukasz rozdawał autografy rysując dzieciom wybrane przez nich zwierzątka. Na spotkanie z panią Ewa Stadtmüller, słynną autorką ponad 300 książeczek dla dzieci zaprosili wszystkie przedszkolaczki – Publiczna Biblioteka w Biesiadkach i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju wsi Biesiadki ,,TRADCYCJA I ROWÓJ”. Wszyscy świetnie się bawili układając wspólnie z Panią Ewą wiersze o zwierzątkach, rozwiązując zagadki, czy występując w teatrzyku pacynkowym na żywo. To była wspaniała lekcja zachęcająca dzieci do nauki czytania i propagująca czytelnictwo wśród najmłodszych.

Dziękujemy za zaproszenie nas na te spotkania.

B. Witek

Comments are closed.