+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Pierwsze powakacyjne spotkanie odbyło się w sali gimnastycznej naszej szkoły w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor przedstawiła nauczycieli, którzy rozpoczną pracę w naszej szkole. Zwróciła się również do naszych najmłodszych – uczniów klasy pierwszej. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w klasach.

Początek roku szkolnego jest momentem skupiającym w sobie wiele różnych oczekiwań nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców. Cytując słowa kardynała S. Wyszyńskiego „Każda rzecz wielka musi kosztować i musi być trudna. Tylko rzeczy małe i liche są łatwe”. Nauczycielom życzymy pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą.

B. Hawryłko

Comments are closed.