+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

V Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy w Zespole Zespole Szkół w Lubczy

     Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły gościli w Zespole Szkół w Lubczy. Dnia 25 maja 2018r. odbył się tam V Międzypowiatowy Konkurs Przyrodniczy pod hasłem „Organizm człowieka – zdrowy styl życia”. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Ryglic, Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Krakowie, Starosty Powiatu Tarnowskiego. Do rywalizacji przystąpiło 58 uczniów z 30 szkół z terenu powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Pytania przygotowane  zostały przez doradcę metodycznego z Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie  Panią  Anitę Stinię. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Radosław Hebda z klasy VI i Dominik Hebda z klasy IV. Po sprawdzeniu  prac przez Komisję wyłoniono Zwycięzców – miejsce II zajął Radosław HebdaDla wszystkich uczestników przygotowano  drobne upominki. Dla Najlepszych nagrody sponsorowali:  Starosta Powiatu Tarnowskiego, Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Krakowie, Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Lubczy.

                                                                                                                                  Serdecznie gratulujemy naszym uczniom

                                                                                                                                                        Anna Nowak

Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]