Wycieczka do ,,Zakątka urwisów” i “Mini zoo”

Dnia 6 czerwca przedszkolaki z rodzicami wybrały się na wycieczkę do „Zakątka urwisów” w miejscowości Isep. ,,Zakątek urwisów” to prawdziwa frajda dla przedszkolaków, miejsce pełne atrakcji, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W sali zabaw dzieci nurkowały w basenie z piłeczkami, wchodziły na górę schodkami, by na krętej zjeżdżalni zjechać w dół. Dzieci skakały na trampolinie, pokonywały różne tory przeszkód, bawiły się w kolorowych domkach oraz jeździły samochodami.

Dopełnieniem programu wycieczki była beztroska zabawa na placu zabaw, a na koniec pyszny obiadek, po którym udaliśmy się w dalszą podróż do Zaczarnia, aby odwiedzić Mini zoo. Tam mieliśmy możliwość obejrzeć różne zwierzęta, niektóre pogłaskać a nawet nakarmić. Atrakcją była przejażdżka na wozie ciągniętym przez parę koni. Wycieczka należała do bardzo udanych. Do Biesiadek wycieczkowicze wrócili trochę zmęczeni, ale za to bardzo zadowoleni i pełni wrażeń.

B. Witek