14 PAŹDZIERNIKA – ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

W Święto Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się montaż słowno – muzyczny, w którym uczniowie naszej szkoły wyrecytowali piękne wiersze i piosenki dla swoich nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Słowa wdzięczności płynęły za trud włożony w naukę i wychowanie młodego pokolenia oraz słowo przepraszam za wybryki i psoty, które trafiają się młodemu pokoleniu. Uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli również o nauczycielach i pracownikach emerytowanych. Dziękujemy opiekunowi SU oraz młodzieży szkolnej za pamięć i miłe słowa oraz rodzicom za kwiaty.

K.A Bukowiec