Andrzejki

W dniu 24 listopada w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki. Zgodnie z tradycją na dzieci w przedszkolu czekały wróżby, które przepowiadały przyszłość. Nie mogło zabraknąć lania wosku, przekładania bucików, wrzucania pieniążków do wody czy przekłuwaniu serca z imionami. Dzieci z ciekawością i zachwytem uczestniczyły we wróżbach, czekając na wieści o przyszłości. Największą popularnością cieszyły się ciasteczka z wróżbą, w których ukryte buły karteczki z zawodami. Śmiechu i radości nie było końca. Wisienką na torcie okazała się zabawa taneczna w maskach oraz poczęstunek przygotowany przez mamy, za który dziękuję w imieniu wszystkich przedszkolaków. Czas w dzisiejszym dniu upłynął w miłej i szalonej atmosferze, pełnej radości i pozytywnych emocji. Dostarczone wrażenia i emocje długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.

S. Nowicka