Dzień Dziecka 2019

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych najmłodszych. W naszym przedszkolu obchodziliśmy ten dzień z małym opóźnieniem bo 4 czerwca, ale obfitował w liczne atrakcje i cały dzień trwała zabawa na świeżym powietrzu. Dzieciom najbardziej do gustu przypadło duże, trawiaste boisku przy szkole, po którym mogły bezpiecznie biegać na ile starczyło im sił i ochoty. Mogły grać w piłkę, pokonywać tunele, bawić się z chustą animacyjną. Każdy mógł coś dla siebie wybrać. O pełne brzuszki zadbały nasze kochane mamusie, które przygotowały pyszne kiełbaski z grilla, kolorowe owoce i zimne lody, dla ochłody, gdyż na brak słońca nie mogliśmy narzekać.
     Chociaż przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym dniu czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

B.Witek

{galeria}dzdz19{/galeria}