+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Babci i Dziadka 2018

       ,,Babciu, dziadku kochamy Was” – takie hasło przyświecało uroczystości Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole, która miała miejsce dnia 19 stycznia 2018r. Licznie przybyli goście wypełnili halę sportowa po brzegi. W pięknej scenerii, oddającej atmosferę uroczystości, wnuki poprzez przygotowaną część artystyczną wyraziły swoja miłość do babć i dziadków. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki, zatańczyły ,,Krakowiaka”, śpiewały w języku angielskim, przedstawiły scenkę humorystyczną pt ,,Jak wnuki podglądają babcie i dziadków”. Uczniowie klasy I, III a i III b w humorystycznych wierszach odpowiedziały na pytania: ,,Kim jest babcia?”, ,,Kim jest dziadek?” oraz zaprezentowały inscenizację pt.: ,,Święto bajek”. Goście z uwagą obserwowali małych artystów i nagradzali ich gromkimi brawami, całusami i uściskami. Następnie wnuki i dziadkowie utrwalili tę wyjątkową chwilę na wspólnej grupowej fotografii. Upominkiem dla gości był kwiat wykonany przez wnuczęta. Rodzice przygotowali dla gości poczęstunek, podczas, którego można było nawiązać znajomości i porozmawiać. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i jeszcze raz życzymy dobrego zdrowia, miłości i szacunku najbliższych.

                                                                                                                                                 K.A.Bukowiec

  {galeria}dziennbabci2018{/galeria} 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]