+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Starszaki udały się na wycieczkę do Teatru w Tarnowie, gdzie obejrzały spektakl pt. ,,Jaś i Małgosia”. Po spektaklu czekały na nich niespodzianki w postaci lodów, zabaw w Ogródku Jordanowskim w Parku Strzeleckim       w Tarnowie, pizzy, a na koniec drobnych  upominków ufundowanych przez rodziców Amelki. Maluszki, też wesoło spędziły ten dzień w ogrodzie przedszkolnym. Były tańce, zabawy, wata cukrowa. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie. 

                                                                                                                           B. Witek

Comments are closed.