+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Mamy i Taty w naszej szkole

W piątek 27 maja br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Mamy i Taty. Na zaproszenia dzieci, odpowiedzieli niemal wszyscy rodzice, więc frekwencja dopisała. Najpierw zaprezentowały się najmłodsze dzieci – z oddziału przedszkolnego i „zerówki”. Maluchy w przygotowanym przez swoje wychowawczynie występie zaprezentowały piękne wiersze i piosenki. Podczas wręczania rodzicom własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom nie było końca. Następnie wystąpili uczniowie szkoły. Młodszych uczniów mogliśmy podziwiać w przedstawieniu „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W kolorowych strojach aktorzy prezentowali się znakomicie. Przyszła kolej na starszych uczniów. Nie zabrakło skeczy, wierszy i piosenek w języku polskim i angielskim, a także hucznie odśpiewanego „Życzymy, życzymy…” przy akompaniamencie akordeonu.

Dziękujemy Wychowawczyniom, Nauczycielom i Uczniom za przygotowanie tak wspaniałej uroczystości.

B.Hawryłko

Comments are closed.