Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

W związku z Europejskim Dniem Zdrowego Jedzenia i Gotowania uczniowie klas I – III i przedszkolaki dnia 9 listopada obejrzeli znakomite przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy III pt. ,,Przepis na zdrowie” . Interakcja z publicznością sprawiła, iż nabrało ono bardzo pozytywny wydźwięk. Uczniowie zaprezentowali jak zdrowo się odżywiać, dbać o higienę, a przede wszystkim co dzieje się z człowiekiem , gdy zjada zbyt dużo składników, które niekorzystnie wpływają na jego organizm. Po przedstawieniu uczniowie klasy I, II i III wykonali zdrowe i pożywne śniadanie, które zjedli stosując zasady właściwego zachowania się podczas spożywania posiłków.  Takie lekcje powinny być częściej ……..komentowali uczniowie podczas pałaszowania kolorowych kanapek.

K.A. Bukowiec