Dzień Ziemi 2017

Dzieci do tego dnia przygotowywały się przez cały tydzień realizując zajęcia o tematyce ekologicznej podczas których poznały wiele sposobów dbania o środowisko naturalne. Ponadto sadziły rośliny, dbały o kwiaty w kąciku przyrody, uczyły się segregować śmieci, poznały piosenki i wiersze o przyrodzie.

Mimo kapryśnej, kwietniowej pogody przedszkolakom 21 kwietnia udało się wyruszyć z ekologicznym pochodem po swojej najbliższej okolicy. Wszystkie działania, które organizowaliśmy do tej pory i w których uczestniczyły dzieci, świadczą o dużej wrażliwości naszych „Małych Ekologów”, odpowiedzialności za stan środowiska w którym żyjemy oraz o potrzebie życia w zgodzie   z przyrodą.

Renata Klecka

{galeria}przed_dzienziemi{/galeria}