+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Dzień Ziemi 2017

    Dzieci do tego dnia przygotowywały się przez cały tydzień realizując zajęcia o tematyce ekologicznej podczas których poznały wiele sposobów dbania o środowisko naturalne. Ponadto sadziły rośliny, dbały o kwiaty w kąciku przyrody, uczyły się segregować śmieci, poznały piosenki i wiersze o przyrodzie.

Mimo kapryśnej, kwietniowej pogody przedszkolakom 21 kwietnia udało się wyruszyć z ekologicznym pochodem po swojej najbliższej okolicy. Wszystkie działania, które organizowaliśmy do tej pory i w których uczestniczyły dzieci, świadczą o dużej wrażliwości naszych „Małych Ekologów”, odpowiedzialności za stan środowiska w którym żyjemy oraz o potrzebie życia w zgodzie   z przyrodą.

                                                                                                                               Renata Klecka

{galeria}przed_dzienziemi{/galeria}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

[testimonial_rotator id=255]