+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju BRD

     Dnia 26 kwietnia 2018r uczniowie w składzie: Jakub Bugajski, Katarzyna Pasek (kl. VI) oraz Patryk Musiał i Ewelina Pasek (kl. V) reprezentowali naszą szkołę w powiatowych eliminacjach XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnicy turnieju rozwiązywali test obejmujący zagadnienia dotyczące zasad i przepisów o ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym. Czekał też na nich specjalnie przygotowany tor przeszkód, na którym uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności jazdy na rowerze. Komisja sędziowska oceniła poszczególne konkurencje i wyłoniła zwycięzców. Uczniowie naszej szkoły zajęli drużynowo II miejsce. Również indywidualnie, Jakub Bugajski uplasował się na II miejscu. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody, a szkoła puchar i dyplom.

Cieszymy się bardzo i gratulujemy.

                                                                                                                                                     A.Nowak

http://brzesko.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/zwyciezcy-turnieju-brd-na-szczeblu-powiatowym-wylonieni

Comments are closed.