+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Finaliści XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko-Plastycznego “Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”.

8 czerwca 2021 r. w Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie odbył się finał XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko-Plastycznego Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem, który w tym roku odbywał się pod hasłem “Godność i powołanie człowieka w czasach próby”. Organizatorem konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie i Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Radłowskiej. Honorowy patronat nad konkursem objęli : Biskup Tarnowski – Andrzej Jeż, Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Małopolski Kurator Oświaty – Barbara Nowak, Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin – ks. Piotr Cebula, Starosta Powiatu Tarnowskiego – Roman Łucarz, Burmistrz Miasta i Gminy Radłów – Zbigniew Mączka , natomiast patronat medialny – RDN małopolska, Gość Niedzielny, Promyczek, Synaj.tv

Wydarzenie rozpoczęło się od modlitwy o kanonizację bł. Karoliny w sanktuarium w Zabawie, zaś gala finałowa połączona z wręczeniem nagród odbyła się w koncertowym namiocie przy Kościele. W konkursie wzięło udział ok.1100 uczestników z całej Polski.

Wśród zwycięzców, którym nagrody wręczali p. Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty oraz Biskup Tarnowski Andrzej Jeż znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Emilia Hawryłko, Natasza Gawlik, Artur Gawlik otrzymali tytuł FINALISTY KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO za swoje wiersze, które znalazły się w tomiku poezji stworzonym ze wszystkich nagrodzonych utworów. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Konya escort
Comments are closed.
[testimonial_rotator id=255]