+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Gminny Konkurs Ortograficzny ph.,, As ortografii” w PSP w Lewniowej

       Dnia 10 maja br., jak co roku, uczniowie naszej szkoły reprezentowali nas w Gminnym Konkursie Ortograficznym ph. ,,As ortografii” . Konkurs adresowany był dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Zadaniem uczniów było rozwiązać przez 60 minut, test składający się z zadań przygotowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, dotyczący zasad ortografii obowiązujących na tym etapie kształcenia. Miejsca na podium zajęli uczniowie naszej szkoły – I MIEJSCE – Albert Hebda, II MIEJSCE – Kornelia Rzepa. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom. 

                                                                                                                                         K.Anioł-Bukowiec

Comments are closed.