+14 68 60 161

[email protected]

Biesiadki 58

32-864 Gnojnik

07:00 - 17:00 Poniedziałek - Piątek

123 456 789

[email protected]

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Warsztaty kulinarne z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich Biesiadkach

    11 maja 2018r. odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty kulinarne przeprowadzone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich działającym przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju wsi Biesiadki ,,TRADYCJA I ROZWÓJ”, a główną atrakcją oprócz robienia pierogów ze śliwką i truskawką była nauka przygotowywania ,,Biesiadeckich sodziaków ”. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział w wykonywaniu tych specjałów, a po skończonej pracy zasiadły do stołu, aby je zajadać. Największą rozkoszą dla podniebienia okazały się „Biesiadeckie sodziaki”. Bardzo dziękujemy paniom za przyjęcie zaproszenia i wspaniałe przygotowanie warsztatów. Realizacja tych zajęć jest jednym z działań w ramach projektu „Śliwkowe Szkoły”.

                                                                                                                                                                               P. Strzesak 

{galeria}sliwki{/galeria}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.