Grand Prix dla Emilii Hawryłko

26 kwietnia 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej „Be a Star”, nad którego honorowy patronat objęło Starostwo Powiatowe w Brzesku.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, uczniowie z: PSP w Uściu Solnym, PSP w Biesiadkach, ZSP w Jadownikach, PSP w Tworkowej, ZSP w Borzęcinie Dolnym, PSP w Zaborowie, PSP w Uszwi, PSP w Woli Dębińskiej, PSP w Gnojniku, ZSP w Brzesku, PSP w Okocimiu, PSP nr 3 w Brzesku, PSP w Lewniowej, ZSP w Dębnie, PSP w Biadolinach Szlacheckich oraz z PSP nr 1 w Jadownikach nadesłali swoje występy w formie plików wideo. Jury oceniało kunszt artystyczny, poprawność językową oraz ciekawą interpretację utworu.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Emilia Hawryłko, zyskała największe uznane w oczach jury i za wykonanie piosenki „Jar of hearts” Christiny Perri, otrzymała Grand Prix  II Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej „Be a Star”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Anna Korczyńska